Bądź na bieżąco

Felietony

Startujemy!

Zobacz o czym będziemy pisać!

Opublikowano

dnia

Cześć!

Nazywam się Grzegorz Kociuba i pewnie część z Was mnie już zna lub pamięta z portali nhl.pl, nhl.com.pl lub nhlw.pl. Jeśli jestem dla Was osobistością totalnie anonimową, mam nadzieję, że przestanę nią być w najbliższym czasie. Dość o mnie, jeśli będziecie mieć pytania, znajdziecie mnie na Twitterze pod nazwą użytkownika: @grzegorz_ka86

Dodatkowo, proszę wszystkich na początku o wyrozumiałość. Na tą chwilę treści tu praktycznie nie ma, ale postanowiłem oddać portal w ręce Was, czytelników, już teraz. Może zauważycie, że coś nie klika, może rzuci Wam się w oczy jakaś literówka w tłumaczeniu silnika strony lub jego brak. O tym wszystkim proszę, dajcie znać.  Pierwszy miesiąc traktuję jako rozruchowy – na pewno parę rzeczy na stronie się zmieni, kilka dojdzie itp.

Przejdźmy do meritum, czyli tym czym ma być Hockey Magazine. Na początek wyjaśnię Wam, czego na pewno na portalu nie znajdziecie.  Idąc po kolei, nie będzie tu:

  • Podsumowań dnia – powód jest prosty – żyjemy w takiej, a nie innej strefie czasowej, i mimo, że oglądam mecze bardzo często w nocy, ani ja, ani moi ewentualni przyszli współpracownicy nie będziemy w stanie szykować takich materiałów. W Polsce nie będziemy w stanie chyba nigdy stworzyć portalu o NHL, który byłby w stanie się utrzymać na tyle, by redakcja mogła się z tego utrzymać. A uwierzcie, bardzo bym chciał.
  • Newsów – mimo, że pewnie rzuciła Wam się  w oczy kategoria news, zastrzegam, nie znajdziecie tutaj newsów co godzinę. Może nawet codziennie. Postaramy się jednak, abyście znaleźli w tym miejscu kompleksowe podsumowanie kilku ostatnich dni. Wolę postawić na nieco inny content…

Co znajdziesz na portalu Hockey Magazine??

Od samego początku chciałem postawić na nieco inną formę portalu o hokeju w Polsce. Chciałem stworzyć miejsce, jakiego jeszcze w naszym kraju nie ma. Chciałem, aby w tym miejscu były teksty najwyższej jakości, analizy i felietony, które zafascynują nie tylko hokejowych geeków, ale i zaciekawią osoby, które do tej pory z hokejem nie miały wiele wspólnego. Dodatkowo na portalu znajdziecie również sporo wywiadów, głównie tłumaczeń z zagranicznych portali. Szykują się też pewne małe niespodzianki, które mam nadzieję dojdą do skutku już niebawem.

Oprócz tego raz w tygodniu, nie wiem jeszcze w który dzień, będę szykować dla Was Power Ranking! Można to nazwać Asami i Cieniasami w hokeju, a rubryka ta będzie prowadzona nieco z przymrużeniem oka 😉

Miło mi również przedstawić Wam Andrzeja Kubisa, który na łamach portalu Hockey Magazin będzie mieć swój własny kącik, który nazywać się będzie po prostu „Kubis Corner”. Mam nadzieję, że przyjmiecie jego tekst z entuzjazmem.

Czy portal będzie płatny?

Pewnie wielu z Was nasuwa się to pytanie od początku. Otóż nie planuję pobierania opłat za korzystanie z portalu. Jedyne o co Was poproszę w tym miejscu, to wyrozumiałość, bo… na stronie pojawią się reklamy.  Zrobię jednak wszystko, by nie były one nachalne i było ich jak najmniej. Pomyślę też o innej formie wsparcia portalu – bardziej na zasadzie „zrzutki”, niż obowiązkowej płatności. Jeśli uznacie, że materiały Wam się podobają i zechcecie przekazać raz na jakiś czas dychę na rozwój i utrzymanie serwera i domeny, będę wdzięczny. Podkreślam jednak – ogólny zamysł tego miejsca to darmowy dostęp  do wiedzy o NHL.

Cóż, trzymajcie kciuki. Do przeczytania!

Grzegorz

Czytaj dalej

Copyright © Hockey Magazine + Agencja Greg Media.